PředchozíDalší

News

Publikováno 30.04.2018 Přečteno 3940x

Bassterd Dj School je název nového projektu pod záštitou Drumbassterds crew, který by mohl oslovit zrovna tebe. Chtěl si někdy sám zkusit ten opojný pocit a postavit se za profesionální techniku, avšak neměl si k tomu možnost a vlastně by sis ani nevěděl rady se všemi těmi čudlíky? Přesně pro lidi jako si ty je určeno BDS (Bassterds DJ School).

Publikováno 30.04.2018 Přečteno 580x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s vinylovým bláznem a pořadatelem Summer Jamu, DJ Mike!

Publikováno 27.04.2018 Přečteno 1511x

Žhavá novinka, která zbourá všechny dané mantinely. To je nová spolupráce mezi naším stájovým kolegou z UK, Lifesizem MC a ruským démonem Tobaxem! Společně tak pracují na novém tracku s názvem 'AWAKENING', vycházející na světoznámém labelu 'Bad Taste Recordings'. A jak je vůbec možné, že se dají dohromady, tisíce kilometrů vzdálený Alex a Giles?

Publikováno 26.04.2018 Přečteno 1745x

Jako každý rok tu máme 'čáry' a to znamená jediné! Oheň, víno, ženy a zpěv! Naše parta ovšem letos obsadí Space Bar, tak se těšte na pořádnou nálož černé dnb magie!

PS: žádná čarodějnice neodletí po svých.....

Publikováno 23.04.2018 Přečteno 1115x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s novozelandským kiwim, který má zářezy na mnoha světových labelech a tím je producent a dj Trei!

Publikováno 23.04.2018 Přečteno 1497x

Už jsi někdy slyšel/a o festivalu elektronické hudby v historické pevnosti? Na Slovensku je možné všechno! Spojit fanoušky ze Slovenska, Česka, Maďarska a Rakouska? Uspořádat multižánrový festival v historických kulisách? Pro někoho absolutně nemožné, pro jiné výzva! Děkujeme DNBohu, že tu existují ještě ti jiní, díky nimž si budeme moc užít tyto absolutně šílené kombinace dohromady, a to na 'Basement festivalu' v Komárně, který bude směsí lásky k muzice a dech beroucí historií.