PředchozíDalší

News

Publikováno 17.09.2018

Poslední dozvuky festivalové sezóny se s námi loučí v dáli, stejně tak jako sluneční dny a proto by bylo dobré otevřít kvalitně klubovou zimu s tou nejlepší porcí drum and bassu v legendárním pražském klubu Cross. Naše partička společně s Liqudní crew si pro vás připravili další edici klubovky Double Trouble, jenž se odehraje již tuto sobotu 22.9. a přivítá několik zahraničních hostů plus velmi kvalitní support.

Publikováno 16.09.2018

Jak řekl mistr psaného slova Eminem: ,, Guess who´s back, back again!“ A přesně takovou otázku by sis měl položit i ty, protože člen naši crew a jeden z nejtalentovanějších producentů u nás se vrací po roce s něčím novým. Kdo tedy pro vás má tu nejčerstvější porci drum and bassu připravenou? A na co dalšího se můžeme těšit? Na tyto otázky a i na mnohem více ti přinášíme odpovědi v článku.

Publikováno 10.09.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali se zakladatelem mezinárodního labelu Empire Records, djem a promotérem, kterým je L1!

Publikováno 09.09.2018

Volume Plus, Cross a jen jeden host. Už jenom při napsání těchto pár slov vám jistě došlo "vo co go", aneb, je tu další díl oblíbené čtvrteční akce, Volume Plus Invites, v pražském Crossu! A na co, že se vlastně můžeme těšit? Bude to Matouš pálit rychleji než kulomet a zahraje zrovna tvůj oblíbený track? A kdo vlastně bude jeho další host při této party?

Publikováno 03.09.2018

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s nejčerstvějším členem naší crew, djem a znalcem piva, kterým je Chombo! Přeci jen už u nás nějaký pátek je a tak jsme se vám ho rozhodli trochu více představit!