PředchozíDalší

News

Publikováno 22.05.2018 Přečteno 1464x

Svět je bohužel nespravedlivý. Ne každý z nás startuje na stejné čáře. Co takhle zkusit s námi pomoci těm, kteří to potřebují? Protože každá pomocná ruka se hodí!

Publikováno 21.05.2018 Přečteno 958x

Žádné sladké řeči kolem, žádná dlouhá předehra, neradi ztrácíme čas a tak jdeme rovnou na věc, to je Pondělní Rychlovka! Dnes jsme si to rozdali s rodákem z Turnova, djem a producentem, Sali!

Publikováno 16.05.2018 Přečteno 942x

Ani u nás se dveře netrhnou, a tak se po roce rozrůstáme o dalšího Basstarda. S velkou radostí Vám oznamujeme nově přijatého parťáka, kterým je začínající a nadějný dj Chombo, který bude zároveň dohlížet na psaní článků na našem webu. Doufejme, že Radek dokáže naplno rozvinout svůj potenciál a že vás osloví svým prvním videosetem.

Publikováno 07.05.2018 Přečteno 944x

Byl pozdní večer - první máj - večerní máj - byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. Kdo by neznal tyto ikonická slova o prvním máji z pera K. H. Máchy. Nadějný mladý producent Houbass se po několika samostatných singlech rozhodl pro velké překvapení. Nebude to sice romantická jarní poezie, avšak srdce fanouška DNB a především těch temnějších tónu i tak zaplesá. Tím překvapením nebude nic jiného než neurofunkové EP s názvem Four Reasons To Die (Čtyři důvody, proč zemřít) vydávané 21.5 na labelu BNCexpress a k tomu navazující tour se sedmi českými zastávkami a jednou slovenskou.

Publikováno 04.05.2018 Přečteno 759x

Šarmantní zástupce francouzské DnB školy, rodáci z Alkmaaru a nepřekonatelný anglický kulomet spojili své síly na novém tracku Take Control, který Vám přináší to nejlepší z temného neurofunkového zvuku.

Publikováno 01.05.2018 Přečteno 2346x

Co na tom, že jarní počasí láká spíše k posedávání venku, přes noc totiž zima ještě lehce vystrkuje růžky, a tak není nic lepšího, než 4.5. vyrazit při západu slunce ze zahrádky hezky do tepla klubu, kde tě čeká pečlivě seskládaný program vysokého standardu, který si pořadatelé této oblíbené klubovky drží od samého vzniku.