PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Květnové šílenství v naší crew

Publikováno 31.05.2018

Jednoduše řečeno, toho bylo hodně. Od spousty zážitků z mejdanů, až po práci kolem crew, a že té bylo dost. Takže jsme si říkali, že by nebylo od věci udělat resumé celého května.

Jednoduše řečeno, toho bylo hodně. Od spousty zážitků z mejdanů, až po práci kolem crew, a že té bylo dost. Takže jsme si říkali, že by nebylo od věci udělat resumé celého května.

Po dlouhých přípravách a probdělých nocích, se konečně povedlo dotáhnout do konce myšlenku BassterdSchool. Otázka která napadne jistě mnoho lidí, co by na tom mohlo být, tak strašně těžkého? Určitě nejsnadnější by bylo, jenom oznámit do světa vytvoření školy a děj se vůle boží, ale my jsme přeci správní Basstardi, a víme, že štěstí přeje připraveným. Proto jsme si připravili studijní plán (rozpis na každou hodinu), což pro nás znamenalo zavzpomínat, jak jsme začínali my, které věci nám dělali největší problémy (nebo stále dělají) a logicky to seřadit za sebe, aby nám studenti neodcházeli zmatení a s bolestí hlavy, z návalu informací. Nu což, školu jsme dotáhli, registraci je možné vytvořit -zde- a my se těšíme, až přivítáme naše první studenty.

Také se nám trošku rozšířila crew. Ne nebojte, nikdo z nás nečeká dalšího potomka, ale přijali jsme mladého začínajícího dj Chomba, což jste mohli zaregistrovat na našich stránkách a zároveň si poslechnout jeho první set s názvem His:Stories.

Dalším milníkem v tomto jarním měsíci (jo jistě, sice venku to vypadá na léto, ale fakt je ještě jaro!) bylo vydaní druhého EP od našeho milovaného a šikovnéhoHoubasse s názvem '4 Reasons 2 Die'. Tahle neurofunková nálož o čtyřech tracích, určitě nenechá nikoho v klidu spát. Celé EP vyšlo na BNC Records a ke stažení je ve všech digitálních obchodech. Pokud však razíš teorii, že na hudbu si můžeš sáhnout (vinyly, cd atd.) Ondra tě nezklame, neboť jeho EP vychází i v limitované edici na CD!

Aby té hudby nebylo málo, na našem YT kanále vyšli kromě zmiňovaného EP i další nové dva tracky. První z nich je spolupráce třech producentů ( Bobby & Mind Theory) a našeho kolegy Lifesize MC, který dodal tracku svůj nezaměnitelný hlas. Druhým je pohodový track od českého producenta Mendyho, a to s názvem 'Space'. Kromě tracků jsme nahodili i 3 sety, které se výtečně hodí k poslechu v autě, při cestách v mhd či dlouhých večerech. První z nich je již výše zmíněný set Chomba. Další dva sety jsou speciální guestmixy pro náš kanál, kde se představí matador slovenské dnb scény 'Numa Be' aka Mikro (Basement crew) a na druhém Mendy.

K mejdanům snad nic psát nemusíme. Bylo jich tolik a doufáme, že jste si je všechny užili stejně dobře, jako my. Jediný, který by jsme snad chtěli vypíchnout, je naše party v Crossu. Samozřejmě, že tím nemyslíme nic jiného než Double Trouble, který se potýkal s velkými komplikacemi, ale nakonec se podařil, a za to by jsme vám fanouškům, chtěli velice poděkovat.

Inu, je jasně vidět, že jsme nezaháleli a příští měsíc rozhodně také nebudeme. Čeká nás vymazlený mejdan s Cyantificem v pražském klubu Storm, kde zastihneš celou naší crew. Více info najdeš na facebook události zde.

No a jak vás dále navnadit? Jednoduše, sleduj naše stránky, FB či youtube kanál a těš se co dalšího ti přineseme za zážitky.