PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Policie během karantény hraje v ulicích dubstep! "Chceme tak udržet lidi doma" tvrdí!

Publikováno 14.04.2020

V posledních dnech, jste mohli v ulicích Prahy spatřit několik policejních a hasičských vozů, ozborojených masivivní hudební reprodukcí. Úkol těchto jednotek je jednoduchý. Hrát dubsteb co nejhlasitěji to jde, aby tak zabránili zbytečnému vycházení lidí ven.

Vzpomínáte jak před pár týdny byly parky plné lidí i přes přísný zákaz shromažďování? Nebo, že lidé přestávají používat roušky a mýt si ruce? Udělá se hezky a všude je hlava na hlavě! Zde je řešení!

I přesto, že je dubstep uznaný hudební styl, tak se po spuštění hudební produkce v ulicích stáhlo do svých domovů 99% obyvatel, pohybujících se venku. Samotní policisté jsou přitom vybaveni speciálními protihlukovými sluchátky, aby nemuseli čelit tak otřesnému zážitku. Jediný člověk, který se nahrnul k bednám a snažil se rozjet rave, byl dubstepový producent Corborat, který tam "tančil" na svůj track.

"Bylo to neuvěřitelné, prostě se sebrali a utekli. Rozhodně tuto metodu začneme používat častěji" řekla tisková mluvčí policie.

Nám se povedlo zeptat se na názor několik svědků, kteří to schytali na vlastní uši a zde jsou jejich odpovědi:

TOMÁŠ SPEKL (28 LET):
Znělo ta jako zamotaná páska v kazeťáku!

MARIE ČERMÁKOVÁ (92 LET):
Myslela jsem si, že se vrátil do čech Hitler! Tohle už nikdy nechci zažít!

PETR SCHNEIDER (9 LET):
Já se z toho pokakal!

HUBERT CORBORAT (24 LET):
Počkejte si na druhej drop ! ! !

14.04.2020
Vláda nyní zvažuje, že po vzoru policie, bude hrát dubstep ve všech dopravních prostředcích a všech veřejných místech. Sám premiér A.B. k tomu dnes řekl: “Já mám dubstep rád. Žena mi ho doma pouští, když nechce, abych slyšel jak píchá s naším zahradníkem.

HISTORIE DUBSTEP MUSIC
Dubstep je subžánr EDM, který vznikl koncem 90. let 20. století v jižním Londýně a je vzdáleně podobný původním stylům speed garage a grime. Od nich se odlišuje zejména důrazem na sub-bass a silnými experimentálními sklony, které vybízí spíše k instrumentální produkci.

První dubstepové desky byly vydány v roce 1998, jako temnější a experimentálnější instrumentální verze a remixy tracků ze stylu 2-step garage s funkovými a drum and bassovými základy. Termín dubstep se začal používat okolo roku 2002, kdy byla již produkční stylistika potřebná k vytvoření takových remixů celkem ustálena a odlišena od stylů jako 2-step a grime. Dubstep (a zejména subžánr brostep) na internetu asi nejvíce zpropagovala skupina UKF – populární kanál sloužící pro volné šíření bassových tracků. V ČR je dubstepová scéna teprve v začátcích. I tak na české scéně nalezneme jména: Merak, Corborat, Dubsquad a také Kletis. Mezi největší eventy patří Outbreak, který pořadá Corborat a Dubsquad pod crew Undead Nation.

UPOZORNĚNÍ:
Všechny postavy a události v tomto článku jsou smyšlené. Jakákoli podobnost se skutečnými, žijícími či mrtvými osobami je čistě náhodná.

Zatím není naplánovaná žádná akce.

reklama