PředchozíDalší
Náhledový obrázek novinky

Vítáme nového člena naší crew - Chombo

Publikováno 16.05.2018

Ani u nás se dveře netrhnou, a tak se po roce rozrůstáme o dalšího Basstarda. S velkou radostí Vám oznamujeme nově přijatého parťáka, kterým je začínající a nadějný dj Chombo, který bude zároveň dohlížet na psaní článků na našem webu. Doufejme, že Radek dokáže naplno rozvinout svůj potenciál a že vás osloví svým prvním videosetem.

CHOMBO
Radek je mladý a začínající Dj z Prahy, který už velmi dlouho srší láskou k DNB. Začátky byly skoro stejné jako u všech ostatních. Díky kamarádům ze školy objevuje kouzlo zlomeného beatu a začíná navštěvovat své první akce. V několika následujících letech prošlape kecky na většině DNB party v Praze, ale v roce 2017 poprvé stoupá za playery a zjišťuje, že hraní je vlastně naprosto skvělý relax! Postupem času se do hraní více a více zažírá, tréninku věnuje většinu svého volného času, až v roce 2018 vykrystalizuje k rozhodnutí, posunout se dál a postavit se tak poprvé za mix před své publikum.

Vítej mezi námi kámo a my se těšíme na všechny mejdany a projekty co společně spácháme! No a vy můžete pro začátek podpořit Chomba ZDE na jeho fb a vy se připravte že o něm ještě uslyšíte!