PředchozíDalší

News

Publikováno 07.11.2014

V pátek 22.listopadu se v Mariánských Lázních opět rozezní pořádná dávka drum and bassu! Na šestý díl tradičního mejdanu s názvem Hazard Zone přijali pozvání kluci z pražské Drumbassterds Crew, přesněji Djs Volume Plus a Martyyno, takže se máte na co těšit!

Publikováno 06.11.2014

Již tuto sobotu 8.11. proběhne v klubu Cover Place československá zahřivačka na Let It Roll Winter Slovakia. Tak doražte na pořádný dnb mejdan na dvou stagích, obsazený hromadou kvalitních djs!

Publikováno 03.11.2014

Jak tomu už bývá zvykem, naše crew Vás opět zve na pořádnou nálož zlomených beatů v pracovním týdnu a to na pravidelnou akci Drum&Bounce, v pražském Crossu. Tentokrát se o progam postará Volume Plus a jeho hosté, tak se těšte!

Publikováno 31.10.2014

Pravidelné drumandbassové středy v pražském Storm klubu! Doražte na pivko a poslechnout sety kvalitních djs! Tentokrát si vás do parády vezmou Drumbassterds djs a jejich hosté, takže nikdo nebude ušetřen!

Publikováno 30.10.2014

V pátek 7.11. se opět můžete těšit na luxusní house & dnb večírek Stardust, který se tradičně koná v pražském Paláci Akropolis. V listopadové edici se Vám na housové stagi představí španělský dj, producent a multiinstrumentalista Lm Sanchéz, který se představil na mnoha klubových podiích a festivalech po celé Evropě.